Pro rozvíjející se českou výrobní společnost, zabývající se úpravou kůží pro nábytkářský průmysl, hledáme kandidátku nebo kandidáta na pozici:

ASISTENT VEDENÍ SPOLEČNOSTI pro výrobní firmu střední velikosti

Pracovní náplň:

- asistence vedení společnosti
- asistence při zajišťování provozních potřeb firmy
- spolupráce s účetním a výrobním oddělením
- komunikace s dodavateli a odběrateli

Požadavky:

- SŠ nebo adekvátní praxe v oboru
- proaktivní přístup a radost z dosažených výsledků
- zodpovědnost a samostatnost
- znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
- jazykové znalosti - angličtina na komunikativní úrovni, znalost italského výhodou

Nástupní podmínky:
- odpovídající platové ohodnocení
- nástup možný ihned

Společnost
KARO - Leather Company s.r.o.
Adresa
Boršov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Italština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KARO - Leather Company, s.r.o., Libor Gulykáš