Náplň práce: zajištění provozu sportovních zařízení, organizování provozu sportovních zařízení, inventarizace majetku, analýza, revize a optimalizace smluvních vztahů, koncepce marketingového potenciálu, nastavení podmínek využívání sportovišť sportovními kluby, kooperace na dotačních projektech

Kvalifikační předpoklady:

- VŠ nebo SŠ s maturitou

- zkušenosti a kontakty v oboru sportovního managementu a marketingu výhodou

- výborná znalost právních předpisů pro výkon činnosti

- samostatnost, časová flexibilita, loajalita, zodpovědnost, aktivní přístup, dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti

- dobrá znalost práce s PC ( word, excel, powerpoint,..)

- schopnost organizace různých aktivit od plánování eventů po realizaci dětských kroužků

- praxe v oblasti správy objektů a sportovních zařízení výhodou

- orientace v účetnictví a administrativě

- vysoká zodpovědnost a důslednost při vykonávání práce

- odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení

- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou

- platové ohodnocení 50 – 60 tisíc/ měsíc

- zpracování koncepce rozvoje a vize sportovních zařízení v následujících 10 letech v rozsahu min 3 A4

- způsob podání nabídek na adrese MO Vratislavice nebo poštou na Vratislavice

- termín dodání do 29.1.2021 do 12:00

- kontaktní osoby Lukáš Pohanka a Zbyněk Karban

- termín nástupu: únor 2021

Společnost
Sportovní areál Liberec s.r.o.
Adresa
nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Event Specialist, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Sportovní areál Liberec s.r.o., Ing. Zbyněk Karban
733 142 547