Investiční skupina Comfort Finance Group působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Finanční manažer/ka

Naše společnost úspěšně naplňuje svou strategii a vizi, roste a posiluje svou pozici na trhu. V souvislosti s tím hledáme do svého týmu zkušeného kolegu či kolegyni na pozici finanční manažer/ka, který nám tuto strategii pomůže rozvíjet a naplňovat.

Pracovní náplň:

  • nastavení finančních metrik a pravidelného reportingu
  • spoluvytváření strategií finančního řízení
  • plánování a sledování vývoje obchodních ukazatelů (investice, úvěry)
  • analýza produktového portfolia a tvorba finančních modelů
  • analýza dat hospodaření investiční skupiny
  • spolupráce s externí účetní firmou

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • výborné analytické myšlení, schopnost rychle se orientovat, definovat cíle a dosahovat jich
  • strategické uvažování, chuť přinášet a realizovat nápady
  • PC znalosti (zejména MS Excel)

Nabízíme:

  • příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
  • občerstvení na pracovišti
  • přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

COMFORT FINANCE GROUP, Jitka Hušnerová
770 111 009