Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Mzdová účetní

Diakonie Valašské Meziříčí

vyhlašuje výběrové řízení na pozici mzdová účetní.

Předpokládaný termín nástupu: 1.2.2021

Pracovní náplň:

  • Kompletní měsíční zpracování mezd
  • Vedení mzdové agendy
  • Zpracování potřebných dokladů pro zaměstnance
  • Zpracování statistiky a reportů pro státní úřady
  • Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
  • Roční zúčtování daní

Požadujeme:

  • Vzdělání minimálně SŠ
  • Praxi na pozici mzdová účetní alespoň 2 roky
  • Znalost a přehled v oblasti mzdové legislativy
  • Zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a pro-zaměstnanecký přístup
  • Znalost práce na PC – MS Office – Word, Outlook, Excel
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou:

  • vzdělání v ekonomickém směru
  • znalost IS KS program

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr v úvazku 0,5
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • zázemí velké neziskové organizace
  • možnost osobnostního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity

Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na email nebo na adresu Diakonie Valašské Meziříčí, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí. Další informace vám podá paní Orságová na telefonu 571 629 084, 739 243 896 nebo na e-mailu.

Adresa
Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Valašské Meziříčí, Hana Orságová
739 243 896
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.