Cinepol Consulting s.r.o. je poradenská společnost působící pro klienty z audiovizuální, mediální a kulturní oblasti, zejména filmové producenty a produkce, studia, agentury, festivaly, apod.

Účetní pro Film / TV producenty

Nabízíme zajímavou a pestrou práci na pozici finanční účetní v naší společnosti. Očekáváme VŠ vzdělání ekonomického směru, dobrou orientaci v účetní a daňové legislativě, komunikační schopnosti a odhodlání se dále vzdělávat. Vítána je zkušenost s klientským účetnictvím.

Náplní práce bude kompletní vedení účetnictví klientů převážně z audiovizuální oblasti, včetně fakturace, reportingu, komunikace s klienty a navazující ekonomická agenda. Pozice umožňuje rychlý odborný posun v zajímavé oblasti a se zajímavými klienty.

Vedle příjemného neformálního pracovního prostředí v centru .Prahy nabízíme férové podmínky i řadu benefitů.


Informace o pozici

Společnost
Cinepol Consulting s.r.o.
Adresa
Ostrovní 126/30, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel