Jsme česko-německá personální společnost a vyhledáváním manažerů a odborných pracovníků se zabýváme již takřka 30 let. Aktuálně je naším klientem mezinárodně úspěšná německá společnost (strojírenská výroba, ne automotive) poblíž Chomutova. Pro tuto společnost hledáme vhodného člověka pro pozici:

Senior controller

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru

- praxe na pozici controllera, senior controllera nebo vedoucího controllingu (ideálně ve výrobní společnosti)

- dobrá znalost němčiny (nutná pro komunikaci s majitelem), angličtina výhodou

- silná, aktivní osobnost

- komunikativnost, bystrý úsudek a schponost prosadit se

- bydliště ideálně Chomutovsko

Náplň práce:

- Koordinace controllingových aktivit DE/CZ + plus obchodní zastoupení v dalších zemích

- Příprava a údržba podpůrných souborů v systému reportingu/controllingu

- Sledování a hodnocení finančního vývoje společnosti

- Spolupráce s odděleními napříč firmou (výroba, logistika, kvalita)

- podřízenost majiteli společnosti, pravidelné reporty

Nabízíme:

- zázemí meznárodní výrobní společnosti (na trhu žádané a ceněné produkty)

- motivující ohodnocení odpovídající významu pozice

- perspektiva dalšího růstu (posun do manažerské pozce v blízké budoucnosti není vyloučen)

Společnost
Teamconsult CR s.r.o.
Adresa
Chomutov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.