Pracovní pozice: Rozpočtář Dopravních staveb

REKOP s.r.o., je střední firmou s velkými ambicemi v oboru dopravních staveb se specializací na výstavbu železnice.

Máte zkušenosti s rozpočty dopravních staveb v systému KROS? Máte zkušenosti s KROSem?
Jste z regionu Východních Čech? Pak jste ideálním kandidátem pro nás?

Vaším úkolem bude:

vedení a řízení týmu stavbyvedoucích
řízení a koordinace výrobních kapacit a techniky, aktualizace plánů práce
příprava, kontrola a vyhodnocování nákladových rozpočtů
příprava, plánování a kontrola technologie a harmonogramu staveb.
kontrola realizace jednotlivých staveb
komunikace s investorem, vyšším zhotovitelem a subdodavateli
komunikace a spolupráce s majiteli, podílení se na dalším rozvoji firmy

Co od Vás očekáváme:
- pozitivní a proaktivní přístup
- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru – stavební obor dopravní stavby výhodou
- praxi v oboru
- komunikativnost, systematičnost, samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost za výsledek
- orientaci v zadávací a projektové dokumentaci
- znalost základní legislativy dopravních staveb

- znalost práce se systémem KROS
- uživatelskou znalost práce na Microsoft Office
- ŘP skup. B

Finanční ohodnocení:

- roční mzda v rozmezí 420.000,-Kč – 540.000,- Kč dle zkušeností

Co nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- individuální přístup k Vašim potřebám
- finanční podporu v rámci odborného vzdělávání
- firemní vůz i pro soukromé účely
- 5 týdnů dovolené

Společnost
REKOP s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1895/1, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

REKOP s.r.o., Miroslav Krejsa
731 536 162
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.