Společnost PFNonwovens Czech s.r.o., přední světový výrobce netkaných textilií, hledá spolupracovníka/spolupracovnici na pozici:

ÚČETNÍ PRO PLATEBNÍ STYK

Náplň práce:

    • správa a zajištění bezhotovostních plateb
    • evidence a účetní zpracování příchozích a odchozích plateb
    • zpracování reportů finančních transakcí
    • denní kontrola zůstatků bankovních účtů
    • místo výkonu práce Znojmo

              Očekáváme:

              • min. SŠ ekonomické vzdělání
              • minimálně 2 roky praxe
              • znalost MS Office, znalost SAP výhodou
              • znalost AJ výhodou
              • přesnost, spolehlivost, samostatnost

              Nabízíme:

              • odpovídající mzdové ohodnocení, široké spektrum zaměstnaneckých výhod
              • práci v příjemném prostředí a v kreativním kolektivu
              • možnost růstu v rámci globálně se rozvíjející firmy
              • odborná školení a jazykové kurzy

Společnost
PFNonwovens Czech s.r.o.
Adresa
Přímětická 3623/86, Znojmo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Přímětická 86, 66902 Znojmo, Česká republika
515 262 425