Společnost Network Support s.r.o. Hledá do svého kolektivu, dalšího schopného Administrátora.

Náplň činnosti:

• IT podpora uživatelů
• správa počítačů, tiskáren apod. (HW, SW)
• Znalost MS WIN SVR, SBS, MS Exchange
• Znalost OS MS, Win7, Win10.
• spravování serverů Windows a částečně i Linux

Požadavky:

• dobrá znalost Aj
• velmi dobrá znalost Windows a MS Office a aplikací
• zkušenosti s instalací HW a SW nutností
• obecné technické znalosti v operačních systémech, aplikacích a síťových technologií
• základní všeobecné znalosti prostředí IT infrastruktury
• základní znalosti TCP/IP protokolu
• schopnost samostatně pracovat
• znalost a přehled MS WIN SVR, SBS
• znalost operačních systémů Win7, Win10
• základní znalost Linuxu nejlépe editace Debian
• kompletní znalost síťové architektury a síťových protokolů
• kompletní znalost verzí databázových svr MS SQL + základ programování příkazů
• kompletní znalost nastavení produktů Cisco
• dobrá znalost VMware
• znalost produktu Kerio
• Spolehlivost, profesionalita, schopnost organizovat práci
• Schopnost samostatně pracovat

Nabízíme:

Práci v mladém kolektivu
Ryze česká společnost s tuzemským kapitálem.
Možnost profesního růstu, odborná školení výrobců.
Práce na plný úvazek.
Mobilní telefon.
Po zapracování možno i služební vůz.
Vysoké osobní ohodnocení za dobře odvedenou práci.
nástupní plat 40.000,-

po zapracování a osvědčení po zkušební době zvýšení platu na 45.000,- + osobní ohodnocení.

Po dlouhodobé spolupráci až dvojnásobný základní plat.

Jen uchazeči Praha a okolí

Společnost
Network Support s.r.o.
Adresa
Mečíková 2918/1, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Network Support s.r.o., Jan Vostatek
602 603 023