Firma FRUJO, a.s. je jedním z největších evropských výrobců potravinářských komponentů a polotovarů s čerstvě třicetiletou tradicí. Za tuto dobu se firma etablovala jako spolehlivý zaměstnavatel v regionu. Stěžejní produkcí je zpracování ovoce či zeleniny v různých formách a na nejvyšší kvalitativní úrovni.

V současné době hledáme nového kolegu / kolegyni do obchodního týmu.

Více informací o společnosti FRUJO, a.s., holdingu Polak International, a.s., do kterého spadá, a jeho dalších firmách se dozvíte na www.frujo.cz a www.polak-international.cz.

Obchodník/-ice pro akvizici

Náplň práce:

  • Jednání s potencionálními obchodními partnery, vyhledávání a vyjednávání o obchodních možnostech (akvizice pro veškerý sortiment)
  • Představování firmy a jejích možností (flexibility, vývoje výrobků, apod.)
  • Detailní představení druhů sortimentu, a jeho využití / použití
  • Předání / dodání vzorků
  • Vlastní technologická podpora pro zákazníka
  • Pravidelný reporting z obchodních jednání, vedení záznamů a evidence z těchto jednání

.Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe na podobné pozici – min 2 roky, nejlépe v oboru GASTRO, HORECA
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, apod.)
  • Řízení vozidla - sk. B
  • Vynikající obchodní dovednosti a životní elán
  • Samostatnost, vysoká úroveň komunikace

Výhodou:

  • Praxe na podobné pozici
  • Bydliště – Vysočina (Jihlava, Havlíčkův Brod)

Nabízíme:

  • Motivační ohodnocení, kvartální odměny
  • Kvalitní zapracování
  • Pracovní poměr na dobu určitou, možná i spolupráce s OSVČ

  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Dovolenou až 5 týdnů dle délky trvání pracovního poměru
  • Příspěvek na dovolenou
  • Práci s dlouhodobou perspektivou v rámci mezinárodně úspěšné firmy, seriózní jednání
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Odměnu k životním jubileím

Společnost
FRUJO, a. s.
Adresa
okres Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Technolog potravinářské výroby, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

731 691 090