Jsme součástí celosvětově působící skupiny společností Bellmer s centrálou v Německu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl. Zejména pro zahraniční trhy dodáváme papírenské stroje a linky přípravny látky.

FINANČNÍ ŘEDITEL/KA

NÁPLŇ PRÁCE:

• vede a řídí finanční úsek (účtárna, controlling)

• připravuje plány výnosů a nákladů, zpracovává plány cash flow a zakázek

• identifikuje odchylky od plánů, navrhuje nápravná opatření a kontroluje účinnost opatření

• připravuje reporty mateřské společnosti, zaštiťuje platební styk

POŽADUJEME:

• VŠ ekonomického zaměření, praxe alespoň 10 let
• prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• schopnost vést a motivovat tým podřízených, cit pro týmovou práci
• schopnost jasně formulovat a prezentovat své nápady, schopnost aktivně naslouchat a předávat zpětnou vazbu
• znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, znalost ruského jazyka výhodou

NABÍZÍME:

• možnost podílet se na finančním řízení významného českého exportéra
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• flexibilní pracovní dobu

Společnost
Bellmer Czech s.r.o.
Adresa
Uničovská 132/19, Litovel
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bellmer Czech s. r. o., Lucie Dudová