Staňte se členem týmu společnosti SPA Studio s.r.o.

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Produktového specialisty, který bude komunikovat (chat, email, telefon) se širokým portfoliem B2B zákazníků.

Produktový specialista dokáže kromě zpracování objednávek také konzultovat se zákazníkem jeho aktuální problém a pomoct najít řešení - zorientovat se na eshopu, případně vybrat správný náhradní díl.

Co vás čeká

  • Příjem objednávek
  • Zpracování objednávek jak z emailové formy tak z e-shopu
  • Vystavování faktur v systému POHODA
  • Každodenní komunikace s českými i zahraničními klienty
  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce
  • Tvorba novinek pro partnery
  • Navazování nových partnerů v zahraničí

Požadujeme

  • Chuť se zapojit do našeho týmu
  • Touhu se dále rozvíjet v oboru
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Angličtinu na úrovni B2 - plynulá ústní i písemná komunikace
  • Prozákaznický přístup
  • Komunikativnost, týmovou spolupráci
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní a přátelské zázemí české společnosti
  • Zajímavou práci se špičkovými technologiemi
  • Firemní benefity
  • Velice dobře ohodnocenou vykonanou práci
  • Bonusové ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Zahraniční cesty
  • Možnost individuálního nastavení pracovní doby
  • Notebook

Vhodné i pro absolventy škol

www.spa-studio.cz

Společnost
SPA Studio s.r.o.
Adresa
Bolívarova 2059/26, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Zákaznický servis, Pracovník back office, Specialista logistiky, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.