Česká prosperující akciová společnost hledá technologa/technoložku pro práci v centrální gastronomické výrobně na Praze 4.

Co vás čeká

  • Vedení a kontrola vývoje nových výrobků a inovace stávajících
  • Samostatná práce na svěřeném projektu
  • Optimalizace a zlepšení výrobních procesů
  • Prezentace dílčích i finálních výsledků svojí práce
  • Zpracování podkladů pro receptury
  • Vývoj a implementace nových technologických postupů
  • Podílení se na tvorbě obalové deklarace dle legislavity
  • Práce s EAN

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ, VŠ-potravinářského směru
  • Velmi dobrou orientaci v potravinářství a zbožíznalství
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost hygienických pravidel a HACCP
  • Zájem o obor a nové trendy v gastronomii, nápaditost, kreativita
  • Velmi dobré prezentační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Finanční hodnocení podle praxe
  • Možnost startovacího ubytování na 1 rok ve firemním hotelu za výhodných podmínek

Zašlete nám svůj profesní životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Pokud se Vám do 10 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme oslovili jiné uchazeče.

Společnost
JLV, a.s.
Adresa
Chodovská 228/3, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel