• Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

hledá vhodného kandidáta na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • Kompletní měsíční zpracování mezd, odvodů a daní
  • Vedení související mzdové agendy
  • Komunikace s příslušnými úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, ÚP, atd.), příprava podkladů a zastupování společnosti při kontrolách
  • Zpracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
  • Zpracování statistiky a reportů pro státní úřady a legislativu
  • Interní reporting pro vedení společnosti
  • Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
  • Roční zúčtování daní
  • Poradenství a konzultace zaměstnancům v oblasti mezd

Požadujeme

  • Vzdělání minimálně SŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici mzdová účetní alespoň 2 roky
  • Znalost a přehled v oblasti mzdové legislativy
  • Bezúhonnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • Uvítáme, pokud rozumíte programu Money
  • Znalost práce na PC – MS Office – Word, Outlook, Excel

Nabízíme Vám

  • Práci v příjemném kolektivu se zázemím celostátní neziskové organizace s dlouhou tradicí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Úvazek 1,0
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle odbornosti a délky praxe

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš životopis a motivační dopis.

Společnost
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.
Adresa
Hábova 1571/22, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s., Martina Petrová