Stabilní česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY zabývající se výrobou a vývojem přírodních doplňků stravy více než 30 let. TEREZIA COMPANY patří mezi nejvýznamnější výrobce doplňků stravy v lékárnách ČR a SR. Výrobky jsou založeny na přírodním složení bez chemických látek.

Manager pro export

Naše česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY s tradicí 30 let hledá do svého týmu exportního managera, který bude odpovědný za zahraniční trhy, komunikaci se zákazníky a rozvoj nových kontaktů.

Co vás čeká

  • Nabízíme zajímavou práci u stabilní rodinné společnost s tradicí více než 30 let, která dodává své výrobky do více než 15 zemí.
  • Péče o stabilní zahraniční klientelu v zemích EU a mimo EU
  • Obchodní jednání v zemích EU a mimo EU
  • Účast na zahraničních veletrzích po celém světě
  • Odpovědnost za jednotlivé trhy a výsledky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, druhý jazyk velkou výhodou
  • Časová flexibilita z důvodu zahraničních služebních cest
  • Zkušenosti v oboru potravin nebo farmacie
  • Řidičský průkaz
  • Vysokoškolské vzdělání

Další výhody

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pravidelné školení
  • Mladý kolektiv pracovníků
  • Účast na zahraničních veletrzích
  • Služební cesty do zahraničí

Společnost
TEREZIA COMPANY s.r.o.
Adresa
Na návrší 997/14, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Potravinářství, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TEREZIA COMPANY s.r.o., Zdeněk Sváta
+420 261 221 277