Stabilní česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY zabývající se výrobou a vývojem přírodních doplňků stravy více než 30 let. TEREZIA COMPANY patří mezi nejvýznamnější výrobce doplňků stravy v lékárnách ČR a SR. Výrobky jsou založeny na přírodním složení bez chemických látek.

DTP operátor/grafik

Česká rodinná společnost TEREZIA COMPANY s tradicí již 30 let zabývající se vývojem a výrobou přírodních doplňků stravy z léčivých hub a rostlin, hledá na pozici grafika nového zaměstnance.

Hlavní pracovní náplň

- DTP - sazba (letáky, vizitky, katalogy, bannery aj.)

- předtisková příprava

- spolupráce na marketingových kampaních

- úprava grafických dat pro jednotlivá média

Požadujeme

- znalost Adobe CC (Photoshop, Indesign, Illustrator, Acrobat / distiler), výhodou Corel draw

- znalost předtiskové přípravy, úprava / editace fotografií, optimalizace fotografií pro web, typografické znalosti, výhodou tvorba flashových bannerů

- znalost anglického jazyka

- kreativita, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail, komunikativnost

Nabízíme

- zajímavou a perspektivní práci v kolektivu

- práci na plný úvazek

- široké zázemí stabilní společnosti

- možnost profesního růstu a školení

Zasílejte CV, motivační dopis i portfolio prací.

Společnost
TEREZIA COMPANY s.r.o.
Adresa
Na návrší 997/14, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Farmacie, Potravinářství, Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TEREZIA COMPANY s.r.o., Zdeněk Sváta
+420 261 221 277