Máte přehled o zákonných povinnostech v prostředí průmyslové ekologie?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do týmu:

PODNIKOVÝ EKOLOG

Náplň práce:

* budete zpracovávat a aktualizovat dokumentaci v jednotlivých oblastech ŽP (vody, odpady, ovzduší, chemické látky, sanační postupy, rizika atd.);

* budete zpracovávat a odesílat pravidelná hlášení a přehledů orgánům státní správy;

* budete vykonávat funkce odpadového hospodáře;

* budete vyřizovat souhlasy a povolení u orgánů státní správy + jejich zavedení do praxe a dohled nad dodržováním podmínek z nich vyplývajících;

* součinnost při zpracování PD, norem a místních předpisů;

* metodické vedení problematiky REACH

Co od Vás očekáváme?

* hledáme někoho s VŠ přírodovědného zaměření + 3 roky praxe v oboru chemie a nakládání s odpady;

* aktivní řidič B;

* výborná znalost platné legislativy v oblasti životního prostředí;

* znalost problematiky REACH;

* znalost programu EVI- INISOFT a ISPOP;

* přehled o zákonných povinnostech v prostředí průmyslové ekologie.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* možnost ovlivňovat pracovní procesy;

* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém cafeterie, dotovaná karta MultiSport, sick day a další);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup 1. 4. 2021.
Místo výkonu práce Praha - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel