Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

IT Security Konzultant

Koho hledáme?

Pro našeho klienta, přední mezinárodní společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti digitálních technologií, technologických služeb, kybernetické bezpečnosti a podpory podnikových procesů hledáme nového kolegu do role IT Security konzultanta pro Slovenský trh, který bude pracovat z pobočky firmy v Bratislavě a nebo možnost z Brna.

Co Vás čeká?

  • Připojíte se a rozšíříte náš současný tým profesionálů v oblasti IT bezpečnosti
  • Příležitost pracovat jako Konzultant v IT Security pro zákazníky působící na Slovensku
  • Spolupráce s kolegy v Bratislavě a v Praze
  • Skvělé podmínky a příležitost pro profesní růst

Jaké zkušenosti a znalosti se Vám budou hodit?

  • Očekáváme znalosti IT bezpečnosti v některých z následujících oblastí:

- Znalosti technologií a trendů v IT bezpečnosti
- Information security management, Security policy
- Aplikační, systémové, DevSecOps
- Metodika, návrh procesů a implementace
- Řízení přístupů, incident management, change management
- Risk management, analýzy, výběr a návrh vhodných bezpečnostních opatření a jejich implementace
- Vytváření a nastavování aktuálních osvědčených postupů
- Spolupráce se zákazníky a dodavateli v oblasti IT bezpečnosti
- Obchodní a prezentační dovednosti

  • Slovenština
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Výhodou:

  • Certifikace v IT Security
  • Oceníme vlastnosti a zkušenosti v oblasti projektového řízení a prodeje

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční odměnu
  • Výhodný balíček benefitů
  • Přátelská pracovní atmosféra
  • Prostor pro osobní iniciativu a specializaci ve vámi preferovaném směru
  • Školení, certifikace
  • Zajímavé projekty

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Vlaďka Huzlíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.