Společnost Syntex byla založena v roce 1994. Od počátku je oficiálním autorizovaným prodejcem a distributorem v oblasti profesionálního videa a TV techniky v České republice. Zastupujeme firmy jako Panasonic, Sony, Grass Valley, Blackmagic Design, Adobe, Datavideo, Kramer, Libec, Const, NewTek, Azden, Stardom a mnoho dalších. Jako distributor působí firma Syntex v oblasti střední a východní Evropy.

Asistent/asistentka prodeje.

Co vás čeká

Práce na prodejně. Zpracování zboží. Příprava internetových objednávek. Příprava zboží k prodeji. Očekáváme svědomitost, chuť komunikovat se zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Kladný vztah audio video a filmové technice. Dobré komunikační schopnosti. Ochotu spolupracovat. Práce na PC.

Co vám můžeme nabídnout

Práce v perspektivní a dynamické společnosti. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Pevná pracovní doba. Jistotu stabilního zaměstnání. Příjemné pracovní prostředí

Společnost
Syntex Praha s.r.o.
Adresa
Michelská 291/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel