Jsme dynamicky se rozvíjející, výrazně proexportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel.

Mzdová účetní / Personalistka

Popis pozice:

- komplexní zastřešení náboru nových zaměstnanců

- vyjednávání s pracovními agenturami včetně kompletní agendy

- příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se personalistiky

- vizualizace informací pro zaměstnance

- otevřená komunikace se zaměstnanci v rámci celé společnosti

- spolupráce v oblasti BOZP

- kompletní vedení docházkového systému

- zpracování mezd zaměstnanců

Požadavky:

- praxe v personální oblasti min. 3 roky, nejlépe na stejné pozici

- základní orientace v oblasti pracovního práva a zákoníku práce včetně využití v praxi

- znalost práce na PC

- výborné komunikační schopnosti a loajalita

- ŘP - skupina B (aktivní řidič)

Nabízíme:

- profesionální zázemí
- zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se české firmě
- možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

a další benefity

Společnost
BOKI Industries a.s.
Adresa
Okružní 600, Zruč nad Sázavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.