Společnost SELOS působí v Brně od roku 2006. Od svého vzniku se věnujeme aplikacím převážně v oblasti strojírenství a reklamy. Naším cílem je přinášet řešení, která zvyšují produktivitu a efektivitu práce našich zákazníků. Většinu výrobků umíme dodat přímo ze skladu a kromě výroby a prodeje zabezpečujeme vlastním personálem i servis výrobků. Aktivně též působíme na trzích jiných evropských zemí, zejména v regiónu Střední Evropy. Sortiment našich výrobků a služeb neustále doplňujeme a upravujeme tak, abychom co nejlépe uspokojovali potřeby našich zákazníků.

Asistentka prodeje, Back office pro technické výrobky

Pro naši brněnskou kancelář hledáme vhodnou kandidátku na pozici Podpora prodeje / Back Office se znalostí obchodní administrativy, základní znalostí účetnictví, příjemným vystupováním a pedantností. Znalost účetního softvéru POHODA výhodou. Znalost angličtiny na komunikační úrovni nutná.

Náplň práce:
Podpora prodeje průmyslových magnetů a magnetických výrobků. Cílovou skupinou jsou hlavně strojírenské výrobní podniky, elektrotechnický průmysl a výrobci reklamy. Sortiment je na stránce www.magnety.cz.
Tvorba cenových nabídek, vedení skladu, fakturace, obchodní agenda.
Budete pečovat o současné zákazníky, ale očekáváme od vás i akvizici nových.

Požadavky na vás:

  • vysokoškolské vzdělání technického, nebo obchodního směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • obchodní duch a zručnosti
  • chuť vítězit
  • technické myšlení
  • počítačové znalosti - Windows, Office - hravě zvládnete vytvořit ve Wordu reprezentativní nabídku, umíte pracovat v Outlooku a nedělá vám problém vytvořit hezkou prezentaci v PowerPointu. Znáte účetní softvér POHODA.
  • angličtina na komunikační úrovni slovem i písmem (především pro interní komunikaci a technickou dokumentaci)

Nabídka pro vás:
základ 25.000,-Kč + prémie z prodeje bez finančního stropu
vlastní organizace času i náplně práce - důležitý je pro nás výsledek

Termín nástupu:
možný ihned

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis. Rádi se s vámi blíže poznáme.

Společnost
SELOS Magnetics, s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1114/76, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Obchodní asistent, Office Manager, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel