Jsme česká firma s mezinárodním rozměrem, která vyvíjí a implementuje softwary PROEBIZ sloužící k elektronizaci nákupu do firem a institucí a poskytuje odborné služby s cílem dlouhodobé spolupráce (www.proebiz.com).

Podpora ekonomického týmu (angličtina)

Hledáme spolehlivého a usměvavého kolegu/kolegyni s praxí v oboru a plynulou znalostí anglického jazyka, který bude samostatně řešit různorodé úkoly a zapadne do našeho přátelského týmu PROEBIZ.

Náplň práce

  • koordinace účtování zahraničních poboček
  • zpracování různých přehledů a finančních analýz
  • rozbory hospodaření, nákladovost, průběžné závěrky
  • tvorba interních předpisů a směrnic
  • další práce pro tým

Nabízíme

  • přátelskou atmosféru
  • zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • základní plat + odměny závislé na pracovních výsledcích
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní místo v Ostravě i částečně práce z domova

Požadujeme

  • orientaci v účetní a daňové legislativě, vč. sledování změn
  • ekonomické vzdělání a praxi v oboru
  • aktivní znalost anglického jazyka (nutná pro komunikaci s účetními a institucemi - Polsko, Chorvatsko, aj.)
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel výborně)
  • schopnost samostatně řešit úkoly i týmovou spolupráci
  • zkušenost s činnostmi v oblasti dotací a projektů z fondů EU vítána

Společnost
PROEBIZ s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Odborný asistent, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.