Pro mezinárodní leasingovou společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu poptáváme Testera / IT Analytika.

Umíte připravit testovací scénáře pro následné testování správnosti funkcí jednostlivých systémů včetně návrhu integračních testů? Napište nám nebo zavolejte. Řekneme Vám k tomu více detailů.

SENIOR TESTER/ IT Analytik

Co Vás čeká?

  • V rámci úprav stávajících či vývoje nových systémů připravovat relevantní test analýzu, tj. připravovat testovací scénáře pro následné testování správnosti funkcí jednotlivých systémů včetně návrhu integračních testů
  • Úzká spolupráce s IT business analytiky i business zadavateli/uživateli
  • Kooperace s ostatními členy test týmu i business testery v rámci UAT testování
  • Správa testovacích scénářů a administrace testování v Jira, případně v HP ALM
  • Exekuce testů na příslušném testovacím prostředí, příprava testovacích dat
  • Reportování zjištěných defektů v Jira systému
  • Regresní testování včetně revize testovacích scénářů
  • Respektování a rozvíjení nastavené koncepce testování

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost z testingu (test analýza, exekuce testů) na středně velkých projektech nebo systémech (zkušenost z bankovnictví, pojišťovnictví či finanční oblasti výhodou)
  • Zkušenost s prací s Jira nebo jiným relevantním systémem pro správu testů a defektů (HP ALM, Azure DevOps, Test Link, atp.)
  • Znalost SQL pro vyhledávání či ověřování dat pro účely testování (SELECT, JOIN, UNION, porovnávání s IN, EXISTS, základní funkce pro datumové, časové, znakové, numerické výrazy) a povědomí o databázích
  • Pasivní znalost UML (schopnost číst UML diagramy) a schopnost pracovat s analytickou dokumentací
  • Vítána zkušenost s některým z nástrojů typu SOAP UI, Postman, Fiddler, atp.
  • Výhodou další technické dovednosti (SOAP, REST, JSON protokoly, základní znalost HTML, testování mobilních aplikací, integrační testy pomocí SOAP UI, čtení logů, základy programování, UNIX)
  • ISTQB Foundation nebo jiná test certifikace výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Schopnost vidět systém jako celek v kontextu celého IT firmy a dohledat potřebné informace
  • Ochotu respektovat nastavená pravidla
  • Otevřenou komunikaci, aktivní zapojení do práce

Co nabízíme?

  • Přátelskou atmosféru středně velké firmy s mezinárodní působností
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní sickdays a flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova (po zkušební době)
  • Výhodný zaměstnanecký operativní leasing, bezúčelovou půjčku
  • Cafeterie: penzijní připojištění, příspěvek na Work-Life Balance aktivity, zvýhodněnou multisport kartu a další
  • Podporu vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • Věkovou rozmanitost lidí s rrozličnými zkušenostmi

Společnost
linkté s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, Leasingový specialista, IT konzultant, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura