Co vás čeká

• realizace projektů v oblasti síťových technologií (Cisco, Juniper, Sophos, DELL, HPE, Fortinet, …)
• pre-sales podpora (spolupráce na přípravě obchodních nabídek, implementace u zákazníka)
• návrh a design řešení pro zákazníky
• servis datových sítí a systémů zákazníků
• komunikace s podporou výrobce a zákazníky na technické úrovni

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ / VŠ vzdělání technického směru
• technické znalosti a zkušenosti s konfigurací, implementací a správou síťových produktů
• odborné znalosti na úrovni Cisco Professional, případně vyšší (CCDP, CCNP, JNCIE, HP MASE …)
• platné odborné certifikace, ochota učit se a neustále se vzdělávat
• dobrá orientace v síťových produktech, CybeSec systémech a nabízených řešení
• znalost IT technologií, dobrá orientace na trhu IT a přehled o nových trendech
• praktická zkušenost s návrhem, implementací a servisem datových sítí, datových center, …
• flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost anglického jazyka – min. B1
• schopnost samostatné i týmové práce
• zkušenost na obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout

• podíl na rozvojových a výzkumných programech

možnost osobního i profesního rozvoje
• možnost neustálého vzdělávání a osobního růstu
• přístup k moderním technologiím v dynamickém prostředí
• práci v příjemném kolektivu stabilní společnosti

Společnost
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.
Adresa
Cihelní 1575/14, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Technolog v telekomunikacích, Architekt HW systémů, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel