Společnost Barco je dynamická IT společnost, která hledá do svého týmu kvalitní zaměstnance zejména se zkušeností v oblasti IT.

Společnost Barco je poskytovatelem IT řešení v oblasti nasazení identifikačních systémů a online řešení pro řízení podnikových procesů, logistiky, skladů a výroby využívající čárové kódy a RFID identifikaci.

Programátor .NET / C#

Jaká bude Tvá náplň práce:

Návrh a vývoj / údržba SW aplikací na platformě C#. NET a databáze.

Rádi bychom Tě zapojili do aktivní účasti na projektu s automatickou identifikací (RFID).

Co od Tebe očekáváme?

Znalost C++ a schopnost psát bezpečný, efektivní a čitelný kód.

Schopnost pracovat samostatně resp. v menším týmu.

Ochota přizpůsobit se stávajícím pracovním postupům, ale zároveň se nebát navrhnout změnu k lepšímu.

Praxe s programováním v C++ minimálně 2 roky.

Znalost anglického jazyka na komunikační dovednosti výhodou

S čím pracujeme a co by jsi měl znát?

C# (.NET) aplikace i služby

ASP.NET aplikace i služby (REST API)

Výhodou bude, pokud budeš umět

MS SQL databáze

vývoj aplikací pro mobilní zařízení s OS Android

Co Ti můžeme nabídnout:

Plný pracovní úvazek (případně zkrácený pracovní úvazek v délce nejméně 30 hodin týdně)

Motivující plat + bonusy / prémie

Práce v menším týmu, kde je prostor pro kreativitu.

Stravenky

Telefon pro osobní použití

Coffee bar

Angličtina 1 x týdně

Flexibilní začátek / konec pracovní doby s možností home office (laptop, internet ...)

Společnost
BARCO, s.r.o.
Adresa
okres Uherské Hradiště
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.