Co vás čeká

V Krásné Lípě již 8 let v sociálním podniku společně vytváříme lahodnou čokoládu a čokoládový zážitek tak, aby byl zákazník nadšený a rád s námi spolupracoval. Jsme skupina slušných lidí, kteří mají neustále ruce od čokolády a s nadšením předvádí svůj um dalším lidem. Vzájemně si důvěřujeme, jsme odpovědní a respektujeme se. Děláme to, co nám dává smysl a není v rozporu s našimi hodnotami.

Tvoříme pestřejší a šťastnější svět.

Práce je v provozovně, všechny činnosti se točí kolem čokolády a lidí. Vše zajišťujeme sami, od nákupu surovin po realizaci čokoládových produktů, od nabídky a získání zakázky až po její odevzdání zákazníkovi, od přípravy pracoviště až po závěrečný úklid, administrativě se nevyhýbáme, provozujeme e-shop, pro komunikaci mezi sebou i zákazníky využíváme také internet, baví nás i telefonická komunikace, obsluhujeme zákazníky také na pobočce Zásilkovny. Zákazníci jsou našimi partnery. Neustále se učíme mnoho věcí a tím lépe ovlivňujeme kvalitu, efektivitu, ekologický a společenský dopad.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Přijmeme spolehlivého, špičkového parťáka, prodavače čokolády, s komunikačním talentem, umem, dovedností, který bude společně s námi nejen prodávat naší MANA čokoládu, ale zejména se námi rozvíjet. Parťáka, který má umí tvořit, ne bořit. Parťáka, kterému dělá radost komunikace s druhými lidmi, neleká se velkých skupin lidí, je vnímavý ke sdělení zákazníka a chce své komunikační a obchodní dovednosti rozvíjet. Je to voňavá práce s čokoládou a spolupráce s kolegy s různými hendikepy. Práce je na jednu směnu, obvykle přicházíme do 8. hodiny a odcházíme po 18. hodině, až máme vše dokončeno. Mnozí z nás máme zkrácené úvazky dle svých zdravotních možností, tato možnost je i pro vás.

Máte invalidní důchod a zdravotní omezení? Pak je tato nabídka určena právě Vám!

Pokud můžete pracovat ve stoje, máte dobrý zrak, umíte se soustředit, jste trpěliví a pracovití, přijďte se s námi podílet o radost při prodeji čokolády. Pokud jste rádi mezi lidmi, rádi s nimi komunikujete a bude vám dělat radost nabízet naši čokoládu, přidejte se k nám. Pokud máte vliv na svá rozhodnutí a jste za ně odpovědní, přidejte se k nám. Čokoládě i lidem se věnujeme i o víkendech a svátcích, když mají ostatní volno. Výhodou je, že máme poté mnoho volného času, když jiní lidé musí být v práci, a tak se můžeme věnovat všemu, co nás baví nebo co si potřebujeme zařídit.

Přijmeme mezi sebe člověka, který se nebojí mít ruce od čokolády a má radost z toho, že může spolu s námi prodávat lahodné čokoládové výrobky a mluvit s lidmi o své práci. Pracovníka, který pro řešení své práce používá selský rozum a nebojí se přicházet s nápady, je otevřený a odpovědný, takového, který se umí postavit k práci a lidem čelem. Člověka, pro kterého je osobní rozvoj a tím i rozvoj firmy přirozenou součástí. Hledáme pracovníka, který se nestydí za své kolegy, naopak je hrdý na to, že může být součástí různorodého týmu.

Výhodou bude, pokud budete

odvážní, naučíte se mnoho věcí o čokoládě, o surovině, chutích, zpracování, balení, o technologických procesech a v neposlední řadě o principech a velkém firemním PROČ? Využijete svoji samostatnost i týmovou spolupráci. Benefitem bude svoboda v úzkém sepětí s odpovědností. Dáme vám možnost pracovat v ryze české sociální firmě, kde všichni mají všechny informace a všichni o všem mohou rozhodovat. I váš názor bude vyslyšen a bude-li pro nás všechny přínosem a v souladu s naším směřováním a hodnotami, budeme pracovat podle dohodnutého návrhu. A pokud se vám nebude něco líbit, máte možnost to změnit k lepšímu. Budete spoluvytvářet prostředí, ve kterém pracujeme a bude i na vás, kam firma bude směřovat.

Kde budete pracovat

V Krásné Lípě, vstupní bráně Českého Švýcarska, v Čokoládovně MANA, sociálním podniku, v potravinářství, v nekuřáckém prostředí. Zastávka autobusu je 2 minuty ode dveří čokoládovny, na vlak je to asi 15. minut pěšky. Začátek a konec práce si můžete volit mezi příjezdem a odjezdem, s ohledem na domluvu s kolegy a zajištěním činností pro zákazníky. Přímo přede dveřmi je parkoviště pro auta i stání pro kolo.

Co vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci s podporou kolegů, příležitosti k dalšímu osobnímu rozvoji a vzdělání, podílení se na změně firemní kultury ke svobodné a odpovědné firmě, štěstí v práci.

Těšíme se na zaslání životopisu. Napište nám o sobě, proč právě s Vámi je skvělé spolupracovat.


Informace o pozici

Společnost
NA KŘIŽOVATCE, z. s.
Adresa
Křinické náměstí 255/5, Krásná Lípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 18 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Služby, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.