Co vás čeká

Práce v klidném a stabilním kolektivu, menší stanice (20 lůžek), velmi dobré finanční ohodnocení, řada zaměstnaneckých benefitů, možnost ubytování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

odbornou a zdravotní způsobilost podle zákona č.96/2004 Sb, zájem o práci, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

zkušenost vítána, ochota dále se vzdělávat

Co vám můžeme nabídnout

náborový příspěvek 60.000,- v úvazku 1
možnost ubytování v areálu nemocnice
práce v příjemném kolektivu, stanice 20 lůžek

jedná se o klidné oddělení, následná péče
příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní a životní pojištění
dobré finanční ohodnocení, přípl. za výkonnost

Společnost
Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.
Adresa
Dukel. hrdinů 200, Rakovník – Rakovník II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o., Markéta Palková
727 912 729
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.