Do notářské kanceláře v centru Prahy hledáme notářské kandidáty.

NÁPLŇ PRÁCE

notářská činnost zaměřená na oblast korporátní, občanskoprávní a pozůstalostní agendy

spolupráce s týmem zkušených právníků

zpracování dokumentů a příprava notářských zápisů

komunikace a osobní setkání s klienty

POŽADUJEME

VŠ vzdělání v oboru Právo a právní věda

notářská / advokátní zkouška

dobrá orientace v právních předpisech

profesionální vystupování

samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

dobré komunikativní schopnosti

uživatelská znalost práce s PC

časová flexibilita

trestní bezúhonnost

Pozice je vhodná pro notářské kandidáty / advokáty. Praxe v oboru je výhodou.

Nástup možný ihned.

NABÍZÍME

zodpovědnou práci umožňující praktické využití nabytých znalostí a zkušeností

individuální přístup a odborné vedení

příležitost k profesnímu růstu i osobnímu rozvoji

moderní prostory kanceláře s výbornou dopravní dostupností a vybaveností služeb

příjemné zázemí pro práci

podporu týmu skvělých kolegů

Společnost
Diviš Martin - notář
Adresa
Purkyňova 2121/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Notářská kancelář Mgr. Martina Diviše