Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým?
Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, co to potřebují.

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, díky nimž zachovává jejich soběstačnost a umožňuje jim setrvat doma ve svém přirozeném prostředí. Poskytuje pomoc a podporu i jejich rodinám.

Vedoucí střediska Beroun

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici vedoucího střediska střediska Beroun.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele v dané lokalitě
  • zajištění efektivního fungování střediska po stránce personální, provozní a ekonomické
  • vedení týmu zaměstnanců střediska
  • mapování potřebnosti služeb v daném regionu a spolupráce s ostatními subjekty
  • zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:

  • empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu
  • schopnost práce v týmu
  • bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • zkušenosti s vedením týmu
  • praxe v sociálních službách podmínkou
  • znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb. podmínkou
  • velmi dobrá znalost Microsoft Office
  • řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto

Nabízíme:

  • pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
  • smysluplnou práci
  • metodické vedení
  • osobní ohodnocení / odměny
  • další benefity

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Společnost
VČELKA sociální služby o.p.s.
Adresa
Pivovarská 170/3, Beroun – Beroun-Centrum
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

VČELKA sociální služby o.p.s., Eva Vojtová
702 279 518