Společnost EuropTec s.r.o. je jedním z předních výrobců v oblasti zpracování skla. Společnost patří do mezinárodně uznávané švýcarské průmyslové skupiny Glas Troesch s nejmodernějšími výrobními závody v celé Evropě. V České republice v průmyslové zóně Žebrák byl v září 2020 vystavěn nový výrobní závod (greenfield) na zpracování plochého skla. V tuto chvíli je potřeba obsadit pozici osobou odpovědnou za mzdové účetnictví.

Co Vás čeká

Pokud je Vaším cílem využít své zkušenosti v oblasti zpracování mezd při rozjezdu nové výrobní společnosti mimo automotive, jste zde správně. V této chvíli jsou mzdy několika zaměstnanců zpracovávány externí společností, nicméně do budoucna je zde jasný záměr mít interního kolegu. Nepůjde o zpracování mezd pro stovky zaměstnanců. Cílová velikost firmy bude během několika let do 100 lidí, takže se můžete těšit na rodinnou atmosféru.

Jaké činnosti můžete u této role očekávat?

  • kompletní zpracování mezd na měsíční bázi (včetně odvodů a daní)
  • práce v systému SAP
  • kontakt s úřady a dalšími institucemi - FÚ, ZP, OSSZ, ÚP, atd.
  • vypracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
  • zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
  • statistiky a reporty pro státní úřady a legislativu
  • interní reporting pro management společnosti
  • částečná výpomoc ve finanční účtárně
  • další personální agenda ve společnosti

Které zkušenosti/dovednosti určitě využijete?

  • několik let na obdobné pozici, kdy jste se staral(a) o to, aby měli lidé včas a správně mzdy na účtech
  • rád(a) komunikujete v němčině nebo angličtině - je zde úzká vazba na švýcarskou centrálu (primárně písemná forma, nicméně občas je potřeba si zavolat)
  • pokud jste se v minulosti podílel(a) na implementaci SW pro zpracování mezd, bude to určitě plus
  • velkou výhodou bude i přesah do obecného účetnictví (ochota se věci doučit se také počítá :-))

Na co se můžete těšit?

  • osobní přístup a seriózní jednání
  • pravidelné navyšování mzdy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené, plus další navyšování podle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování
  • odměny při pracovním výročí
  • týmové a celofiremní akce
  • volné víkendy a svátky
  • nadstandardní přístup k bezpečnosti práce
  • perfektní možnosti v začínající švýcarské firmě /příležitost být u startu a potřebné procesy si tak nastavit dle svého/

Nástup možný ihned.

Společnost
EuropTec s.r.o.
Adresa
Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EuropTec s.r.o., Monika Pechmanová