Jsme společnost Witero a zabýváme se dotačním poradenstvím nejen pro obce. Pomáháme obcím a městům získat dotace jak z EU tak i z národních zdrojů, úspěšně své klienty provádíme veřejnými zakázkami, zpracováváme strategické plány, studie proveditelnosti i plány rozvoje sportu. Dotační management provádíme až po závěrečné vyhodnocení akce.
Pracujeme především pro obec a města, ale rozšiřujeme se i na malé a střední podniky. Od svého založení v roce 2012 jsme realizovali více než 1 500 projektů a pomohli tak obcím a městům získat dotace za více jak 4,5 miliardy korun.

PROJEKTOVÝ MANAŽER - DOTAČNÍ SPECIALISTA

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

"PROJEKTOVÝ MANAŽER - DOTAČNÍ SPECIALISTA"

Co Vás čeká:

Vaším úkolem bude konzultovat a následně zpracovávat dotační projekty spolufinancované ze strukturálních fondů EU a národních dotačních programů.

Máte:

  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti financování projektů z různých dotačních programů
  • Doložitelné konkrétní zkušenosti s přípravou žádostí o poskytnutí dotace.
  • Alespoň bakalářský titul, příp. adekvátní praxe v oboru.
  • K práci aktivní a flexibilní postoj.
  • Chuť pracovat občas ve vysokém tempu, někdy i o víkendu, jindy již v jednu domů.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti pro komunikaci s vedením projektu a poskytovatelem dotace.
  • Silný proklientský přístup, slušné vystupování, zodpovědnost a loajalitu.

Před ostatními uchazeči jste ve výhodě, pokud:

  • Máte zkušenosti s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách či dle pravidel jednotlivých operačních programů.
  • Jste zběhlí ve vedení obchodních jednání.
  • Aktivně řídíte osobní automobil.

Chcete:

  • Pracovat na plný úvazek v rostoucí společnosti, mezi jejíž klienty patří stovky obcí a měst v ČR.
  • Šéfa, který trvá na vaší seberealizaci, odborném a pracovním růstu i samostatnosti a mít s ním dobrou řeč.
  • Podílet se na zajímavých projektech, v malé společnosti, kde panuje přátelská atmosféra.
  • Možnost realizovat inovativní nápady.
  • Volnost, flexibilní pracovní dobu.
  • Výkonové odměny až 4x ročně.
  • Možnost jazykového vzdělávání, příležitostné práce z kavárny nebo vašeho gauče, studijního volna nebo sick day.

Místo pracoviště:

  • Praha Vysočany

Nástup:

  • Od 1.4.2021, případně dle dohody

Svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis pošlete přes tlačítko Odpovědět a více si možná povíme osobně.

Společnost
WITERO s.r.o.
Adresa
Podkovářská 674/2, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Finanční analytik, Project Manager, Rozpočtář/kalkulant, Konzultant, Specialista na fondy EU
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

WITERO s.r.o., Martin Hrbek