Jsme Restu – startup, co se dere dopředu. Doporučujeme lidem restaurace, kde víme, že jim bude chutnat. Máme také největší databázi restaurací v ČR, SK, HU a PL. Některý z našich prémiových produktů, jako např. CRM, table management nebo další manažerské nástroje pro zvyšování tržeb, používá přes 800 restaurací a tento počet se letos chystáme znásobit. Usadili jsme již 19 mil hostů a máme na Restu přes 250 tisíc ověřených recenzí restaurací.

International Account Manager (Polsko)

Náplň práce:

akviziční činnost a rozvoj obchodní spolupráce s restauracemi ve svém portfoliu
obchodování zákazníků po telefonu
obchodování již navolaných schůzek v terénu - Polsko
účast na přípravě plánů a nastavení obchodních podmínek s restauracemi

Požadujeme:

chuť prodávat
iniciativnost, samostatnost a organizovanost
ochota cestovat na pravidelné schůzky do Polska
komunikativnost a příjemné vystupování
vstřícnost a schopnost naslouchat potřebám partnerů
všeobecnou znalost práce s internetem
chuť pracovat na sobě a objevovat nové zkušenosti

Nabízíme:

motivační finanční ohodnocení podle výsledků
práce na IČ (OSVČ nebo vlastní s.r.o.)
flexibilní pracovní dobu
otevřenou firemní kulturu a super kolektiv, co rád chodí do restaurací (nejen pracovně :) )
možnost aktivně se podílet na rozvoji startupu, který udělá díru do gastronomického světa s podporou mateřské společnosti Metro AG (v Česku Makro)
možnost realizovat vlastní nápady na zlepšení služby, která restauracím zjednodušuje život
kancelář v Liberci (Werk, 10 min z terminálu Fügnerova)
nástup možný ihned

Společnost
Restu s.r.o.
Adresa
Polsko
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá), Polština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Restu s.r.o., Klára Singh