Do našeho marketingového týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Grafička/Grafik. Na této pozici budete zodpovědná/zodpovědný za komplexní grafické výstupy propagující značku volnočasové obuvi COQUI.

Náplň práce:

  • Tvorba grafiky pro web, mail a sociální sítě
  • Tvorba newsletterů
  • Tvorba tiskových materiálů
  • Předtisková příprava
  • Spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením

Požadujeme:

  • Výborná znalost grafických programů Adobe InDesign, Photoshop a Ilustrator
  • Minimálně 3 roky praxe v oboru
  • Uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office
  • Znalosti v oblasti marketingu a propagace
  • Kreativita, pečlivost
  • Proaktivita, časová flexibilita
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Angličtina na komunikační úrovni výhodou

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu
  • Opovídající platové ohodnocení
  • Další zaměstnanecké výhody

Spolu se strukturovaným životopisem zašlete komentovaný přehled dosavadní odborné praxe.

Další informace:

Na každou listinu, na které nám poskytujete Vaše osobní údaje, prosím uveďte:
"Dávám tímto společnosti COQUI WORLD s.r.o. svůj výslovný souhlas k použití všech svých výše uvedených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v personální evidenci na dobu nejdéle 2 let."
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v personální evidenci a budou sloužit pro vnitřní potřebu naší společnosti, a to k výkonu práv a plnění povinností souvisejících s případným uzavřením pracovněprávního vztahu. Na Vaši žádost osobní údaje zlikvidujeme. Zjistíte-li porušení povinnosti při správě osobních údajů, máte právo žádat Úřad pro ochranu osobních údajů o zajištění opatření k nápravě a domáhat se nároků uvedených v § 21 odst. 2 zák. č. 101/2000 Sb.

Společnost
COQUI WORLD s.r.o.
Adresa
Šumperská 438, Rapotín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

COQUI WORLD s.r.o., Tomáš Jurák