Projektová kancelář specializující se na projekty pozemních staveb od studie po projekty provedení stavby, široké spektrum staveb - hotely, bytové domy, administrativní, školské, zdravotní, sportovní objekty. V rámci realizovaných staveb možnost načerpat zkušenost z vlastní výstavby a autorských dozorů. Pracovní kolektiv čítá cca 12 osob. Mimo jiné projekce energeticky "pasivních" staveb.

projektant stavař

Náplň práce:

- zpracování stavebních částí všech stupňů projektové dokumentace

- komunikace s architektem a projektanty profesních částí

- koordinace projektových prací

- návštěvy staveb v rámci autorských dozorů

Kvalifikační předpoklady:

- absolvent ČVUT, obor pozemní stavby a architektura

- praxe s projekty stavebních částí minimálně 1 rok / projektování v Autocadu (Revit výhodou)

- komunikativnost, schopnost začlenění do kolektivu 12 dalších kolegů

- řidičský průkaz a znalost angličtiny výhodou

- chuť do práce a posouvat věci dál

Nabízíme:

- pestrá práce na zajímavých zakázkách včetně „pasivní staveb“

- příjemné pracovní prostředí v samém centru Prahy

- přátelský kolektiv

- pravidelné teambuildingy

- zajímavé platové ohodnocení

- systém aktivního vzdělávání

Společnost
STARÝ A PARTNER s.r.o.
Adresa
Senovážná 996/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.