Jsme Agdata.cz, největší cloudový systém pro řízení farem a zemědělských podniků v ČR, jsme 4 roky na trhu, za zády máme silné a zkušené investory.

Našim cílem je zdigitalizovat české zemědělství a jít do světa. V portfoliu máme vedle systému samotného mnoho vlastních hardwarových produktů, které významně usnadňují každodenní řízení farem, snižují nároky na administrativu nebo sběr dat a šetří tak farmářům čas.

Není nám také jedno v jakém prostředí žijeme, proto jsme na podzim spustili i sesterský projekt AgdataCity.cz, v rámci kterého poskytujeme městům a obcím přesný a zároveň ekonomický monitoring kvality ovzduší.

Konzultant/Obchodník pro Agdata.cz/AgdataCity.cz

Hledáme konzultanty/obchodníky pro Agdata.cz a AgdataCity.cz

Agdata.cz - digitalizace zemědělství

Traktor pro tebe není jen podivný stroj, který překáží na silnicích? CRM není strašák ale pomocník? Telefon máš vždy po ruce a rád se při své práci dostaneš na čerstvý vzduch?

Hledáme obchodníky, kteří se nebojí dojet za zákazníkem až na pole a věří, že moderní technologie mohou změnit vše.

Budeš prodávat unikátní a ověřený produkt pro české farmáře.

AgdataCity.cz - monitoring kvality ovzduší pro města a obce

Zajímá tě jaký vzduch dýcháš? Chceš přispět k lepším životním podmínkám v městech a obcích po celé ČR? Vyvinuli jsme unikátní, přesné ale ekonomicky dostupné řešení pro dlouhodobý monitoring kvality ovzduší pro města a obce.

V ČR je 6 tisíc měst a obcí a my jim potřebujeme naše řešení představit co nejdříve.

Zaujalo tě to?

Nutností je vlastní auto a telefon, ideální pak ŽL. Pokud toho najezdíš opravdu hodně a budeš mít výsledky dostaneš k dispozici firemní auto a opravdu nadstandardní ohodnocení.

Hledáme ale opravdu aktivní obchodníky. Pasivita tady nefunguje. Dostaneš od nás sice CRM plné kontaktů ať si vybereš jakýkoliv z uvedených produktů, ale tah na branku a cit pro příležitost je naprostá nutnost.

Pokud v devět ráno přemýšlíš co den přinese a ve tři odpoledne se těšíš na gauč nebo do hospody nejsme firma pro tebe. Budeme tě maximálně podporovat ale čekáme energii, bez té to nepůjde.

Za všemi našimi produkty je spousta odvedené práce, milujeme co děláme. Pokud to budeš cítit stejně je toto obrovská příležitost (ne jen finanční) podílet se na rozvoji špičkových produktů.

Pokud si to dočetl/a až sem a neodradili jsme tě, ozvi se :). Fyzická kancelář je v Přibyslavi kde se minimálně jednou týdně všichni potkáme, kolegy ale hledáme do všech krajů.


Informace o pozici

Společnost
Agdata s.r.o.
Adresa
Přibyslav
Jihomoravský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Prodejce po telefonu/Telesales, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Agdata s.r.o., Lukáš Musil
774 066 255