Sanaplasma s.r.o. is part of Takeda, a leading patient-focused, values-based, R&D-driven global biopharmaceutical company in the field of rare diseases and is operating as part of BioLife Europe, the plasma centre division. In this challenging position, you will be responsible for the implementation and maintenance of the Quality Management System for currently 11 plasma centres in the Czech Republic.

VRCHNÍ SESTRA PLASMA CENTRA PARDUBICE

Společnost sanaplasma s.r.o. je biofarmaceutická společnost s jedenácti centry na odběr lidské plazmy v České republice. Nedávno jsme se stali součástí skupiny Takeda, přední světové biotechnologické společnosti a působí jako součást divize plazmaferetických center Takeda BioLife. S celkovým počtem 11 odběrových míst máme největší síť plasma center v České republice.

Pod plasma centrum Pardubice spadá i naše satelitní centrum Hradec Králové, které bude rovněž ve Vaší kompetenci.

KVALIFIKACE:

  • Vzdělání - Všeobecná sestra
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Praxe ve zdravotnictví

NÁPLŇ PRÁCE:

PROVOZ < 20 %

  • Odpovědnost za zajištění provozu na úsecích: dárcovská místnost, laboratoř, vyšetřovna a recepce

  • Praktická znalost úkonů pozice zdravotní sestra - odběrový sál (zaškolíme)

PODPORA ZAJIŠTĚNÍ CENTRA > 80 %

  • Plánuje a organizuje práci podřízeným pracovníkům
  • Hodnocení výkonnosti a nastavování akčních plánů pro zlepšení
  • Kontrola a dodržování předpisů SOP a BZOP
  • Účast na vedoucích poradách
  • Zajištění bezproblémového provozu plazmacentra ve spolupráci s manažerem a Vedoucím lékařem
  • Evidence a vedení docházky, reporting, pracovních úrazů, apod.
  • Plánuje a realizuje schůzky s personálem (1-1)

NA OPLÁTKU VÁM NABÍDNEME:

  • Plně hrazené stravenky
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity (program Cafeteria)
  • Měsíční příspěvek na dopravu
  • Roční bonus před letními prázdninami
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick Days
  • Příplatek za sobotu nad rámec zákona
  • Smlouva na dobu neurčitou již od prvního dne
  • Laptop a telefon s neomezeným tarifem
  • Teambuildingové aktivity

Výběrové řízení bude 3 kolové:

  1. Telefonické představení s personalistou
  2. F2F s manažerem centra a Vedoucím lékařem - detailní představení pozice a nastavení vzájemných očekávání, proces zaškolování, detaily nabídky apod.
  3. Hearing - krátké setkání a finální představení

Celkově je náborový proces však velmi rychlý a nedochází k dlouhým prodlevám. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Společnost
sanaplasma s.r.o.
Adresa
třída Míru 92, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel