Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti DREAMland, spol. s r.o., která je oficiálním distributorem kolaborativních robotů Universal Robots a autonomních logistických vozíků MiR. Hledáme posilu do našeho obchodního teamu.

Obchodníka tělem i duší, který se nezalekne výzev spojených s obchodem s roboty a průmyslovou automatizací.

V tomto inzerátu hledáme nové obchodní zástupce převážně z regionu Pardubický, Hradecký kraj, Vysočina, případně určitá část Moravy

Náplň práce

- vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu

- tvorba cenových nabídek s maximální podporou ze strany firemního technického a backoffice supportu

- péče o stávající zákazníky společně s kolegy z technické podpory

- výsledkem Vaší práce bude uzavřená objednávka se zákazníkem

Požadujeme

- ŘP sk.B

- komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

- samostatnost

- min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou

- znalost práce na PC - MS Office

- výhodou předešlá praxe na obdobné obchodní pozici s technickým produktem

Hlavním úkolem obchodníka je vyhledávání nových příležitostí, zpracování nabídek a objednávek. Po technické stránce je nápomocen zkušený tým našich integrátorů.

Nabízíme

- služební automobil i pro soukromé účely

- mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, home office

- základní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek

- dodatková dovolená, příspěvek na životní pojištění

- produktová školení, školení komunikačních dovedností

Nástup možný ihned

Další informace o společnosti DREAMland, spol. s r.o. a kolaborativních robotech najdete na níže uvedených odkazech:

Společnost
DREAMland, spol. s r.o.
Adresa
Duhová 1013, Kosmonosy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DREAMland, spol. s r.o., René Holman
770 166 017