Hledáme pracovité a sympatické lidi se zkušeností v rámci správy nemovitostí. Budete se podílet na nastavení správy, celkovém dohledu ale také na zajištění provozu a budete podporou seniornímu managerovi.

Detailní popis pozice

Hledáme pracovitého a zároveň komunikativního člověka, který má zkušenosti se zpracováním investičních memorand a správou rozpočtů. Vaše agenda bude hodně široká a bude do ní spadat vše od zpracování podkladů týkajících se nemovitostí a zajištění posudků, přes přejímku bytů a domů až po zajištění smluv a založení SVJ, v rámci kterého budete také zastupovat společnost.
Také se od Vás bude očekávat participace v rámci ročního vyúčtování služeb a provozních nákladů nebo komunikace s pojišťovnami a poradci v rámci sjednání pojistných smluv.
Vzhledem k tomu, že se našemu klientovi dobře daří a má hodně projektů, můžete se těšit na pestrou a zajímavou práci, kde se nebudete nudit.
Na všech úkolech budete pracovat se seniorním kolegou, který Vám bude pomáhat a vše Vás naučí.

Požadujeme

- SŠ/VŠ ideálně technického/ekonomického zaměření
- aktuální zkušenost v rámci property managementu nutností
- ideálně znalost systému MS Dynamics Navision nebo jiného SW
- dobrá znalost Excelu
- komunikativní AJ bude výhodou, nikoliv však nutností

Nabízíme

- můžeme Vám nabídnout zajímavou a interaktivní práci v atraktivní a moderní společnosti
- managera, který Vás vše naučí a pomůže Vám
- práci na rozličných, zajímavých projektech
- příspěvek na pojištění
- vzdělávací kurzy
- příspěvek na sport
- firemní akce a občerstvení na pracovišti
- firemní volno a příspěvek na dovolenou

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ostraha a bezpečnost, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy.

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129