Náplň práce:

Vedení týmu účetních pro 3 společností
Finanční řízení skupiny
Řízení cash-flow skupiny
Aktivní proobchodní spolupráce s ostatními managery
Příprava přiznání DPPO ve spolupráci s externím poradcem, řízení daňových rizik
Roční účetní závěrky, výroční zprávy, příprava auditů
Příprava podkladů pro valnou hromadu
Statutární audit, konsolidace společností
Controlling (plán, reporting vedení, majiteli)
Komunikace a spolupráce s finančními institucemi a úřady
Automatizace procesů v účetnictví, reportingu a finančním řízení
Tvorba směrnic a metodických pokynů

Požadujeme:

· Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

· Zkušenosti v oblasti financí, účetnictví či controllingu

· Znalost všeobecného účetnictví, daní, DPH

· Znalost mzdové a personální problematiky výhodou

· Právní povědomí – schopnost číst, komentovat a revidovat obchodní smlouvy

· Znalost MS Excel na dobré úrovni

· Samostatnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů, aktivní přístup k plnění úkolů

· Organizační a komunikační schopnosti, schopnost a ochotu učit se novým věcem

· Analytické myšlení, schopnost koncepční práce

Co vám můžeme nabídnout:

· Rozmanitou a kreativní práci s odpovídajícím platovým ohodnocením

· Přátelský kolektiv

· Práci na plný úvazek

· Místo výkonu práce Český Těšín

· Občerstvení na pracovišti

· Další zaměstnanecké benefity

Mzda dohodou

Nástup březen 2021 /dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost
TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o.
Adresa
Na Olšinách 361/1, Český Těšín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o., Jolana Pilchová
910 802 818