ÚČETNÍ – SENIORNÍ POZICE

Společnost FirmCare s.r.o. se zabývá vedením účetnictví a daňovým poradenstvím. Aktuálně hledáme do svého týmu novou posilu na pozici SENIOR ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE

Práce pro klienty účetní firmy + odpovědnost za svěřené portfolio klientů

Komplexní dohled nad účetnictvím svěřených společností

Vedení a podpora menšího účetního týmu (cca 6 lidí)

Samostatná práce a odpovědnost za účetnictví svěřených klientů

Vedení všeobecného finančního účetnictví – pohledávky, závazky, banka, pokladna atd.

Příprava podkladů pro účtování mezd

Zpracování daňových přiznání - zejm. DPPO, DPFO, DPH, silniční daň aj.

Zpracování měsíčních závěrek, reportingu

Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy

Základní manažerské účetnictví – střediska a zakázky, interní doklady

Cestovní příkazy, stravenky, internetové bankovnictví apod.

Komunikace s klienty
Účetní poradenství pro klienty

Kontrola postupů při realizaci daňových a účetních povinností.

Jednání s auditory a úřady

CO POŽADUJEME

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru

Znalost podvojného účetnictví

Dobrá orientace v daňovém a účetním systému ČR

Znalost manažerského účetnictví

Praxi na pozici samostatné účetní min. 5 let

Zkušenosti s vedením menšího týmu

Dobrá znalost práce na PC

Komunikativnost a pozitivní přístup

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, a zodpovědnost

Znalost AJ na komunikativní úrovni

Schopnost zvládat další agendy (mzdy, daně apod.) výhodou

Ochota se učit novým věcem a pružně reagovat na změny

Zkušenost se SW PREMIER a FormStudio výhodou

CO NABÍZÍME

Zajímavou a různorodou práci v menší společnosti

Přátelský kolektiv

Moderní pracovní prostředí v centru Prahy u metra „A“ Staroměstská

Pružnou pracovní dobu / možnost občasné práce na home-office

Možnost osobního i profesního růstu

Nadstandardní finanční ohodnocení

Zázemí české stabilní společnosti

Firemní akce

Pracovní poměr na dobu neurčitou / možnost práce na IČ

Stravenky a další benefity

Nástup možný ihned

...a vůbec celkově slušné zacházení :-)

Společnost
FirmCare s.r.o.
Adresa
Žatecká 55/14, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

FirmCare s.r.o., Radek Krupa