Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze

přijme Manažera/manažerku projektů OP VVV ( přesah do finančního řízení)

Pracovní náplň

Projektové řízení projektů v souladu s dokumenty platnými pro řízení projektů s finanční podporou z OP VVV
Odpovědnost za formální správnost výstupů jednotlivých aktivit a za dodržení harmonogramu, za plnění termínů
Řízení procesu vypracování a předkládání zpráv o realizaci projektu a žádostí o platbu
Spoluúčast na přípravě a realizaci veřejných zakázek spojených s řešením projektů
Částečně finanční řízení vybraných projektů
Zajištění efektivní komunikace na všech úrovních projektu
Zodpovědnost za spolupráci realizačního týmu se všemi zapojenými subjekty
Komunikace s řídícím orgánem (MŠMT)
Monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel OP VVV či dalších svěřených projektů
Požadavky

Vysokoškolské vzdělání odpovídajícího zaměření (ekonomické výhodou)
Praxe s projektovým řízením min. 3 roky podmínkou
Základní znalost finančního řízení operačních programů
Komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
Zkušenosti na pozici projektového manažera projektu financovaného z evropských fondů
Orientace v pravidlech operačních programů a jejich metodik výhodou
Smysl pro odpovědnost a týmovou spolupráci
Kreativita a ochota učit se novým věcem
Samostatnost
Znalost AJ alespoň na úrovni B2
Dobrá znalost kancelářského PC software (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
Nabízíme

zajímavou a samostatnou práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
pracovní úvazek ve výši 40 hodin týdně,
odpovídající platové ohodnocení
pět týdnů dovolené
příspěvek na životní pojištění a stravování
možnost dalšího profesního vzdělávání

Úvazek 1,0. Nástup možný ihned.

Odpovědi očekáváme do 22. 1. 2021.

Společnost
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA
Adresa
Kamýcká 129, Praha – Suchdol
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA, Marie Horáková
e-mail:recruitment@rektorat.czu.cz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.