Farkasova International helps and advises organisations on recruitment and talent management strategy and ways to align it with their business objectives. The company focuses on both local and international Executive Search and Talent Management assignments within Europe.

PRODUCTION PLANNING MANAGER / MANAŽER PLÁNOVANÍ VÝROBY

Pro našeho klienta – významnou mezinárodní expandující výrobní společnost – hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici MANAGER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY.

Na této pozici budete mít na starosti především řízení a rozvoj pracovních procesů a postupů, díky kterým bude možné integrovat požadavky zákazníků do výrobních plánů.

Dále budete dohlížet na plánování a přípravu výrobních plánů pro výrobní oddělení a zákaznický servis.

Také povedete menší tým a budete v úzkém kontaktu s lokálním liniovým manažerem a mezinárodní centrálou.

Jaké zkušenosti hledáme:

Minimálně 3-5 let zkušeností s komplexním plánováním s regionální nebo globálním rozsahem
Schopnost definovat procesy štíhlého plánování ( Lean ) ve složitých dodavatelských řetězcích, dobrá znalost principů opakované výroby
Znalosti prostředí Microsoft a ERP systému ( SAP je nutností )
Schopnost řídit neustálé zlepšování procesů
Zkušenosti s vedením a rozvojem lidí
Výborná znalost angličtiny
Profesionální znalost MS Office, Excel, PowerPoint

V případě zájmu o bližší informace a pro nezávaznou diskrétní diskusi, prosím, neváhejte kontaktovat - Kristýnu Macounovou.


Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely).


Informace o pozici

Společnost
Farkasova International s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Plánovač výroby, Vedoucí výroby, Technik výroby, Ředitel/manažer logistiky, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Farkasova International s.r.o., Kristýna Macounová