Mladá a rozvíjející se společnost hledá do svého týmu šikovnou kolegyni/kolegu, která/ý má obchodního ducha, tah na branku a chce se učit novým věcem a profesně růst. Pokud se domníváte, že splňujete tato kritéria, neváhejte se nám ozvat :-)

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ FARMACEUTICKÉ DISTRIBUCE S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň:

- Činnost v oblasti nákupu a prodeje léčiv a zdravotnických prostředků ze zahraničí i ČR

- Kontaktování a komunikace s novými dodavateli/odběrateli

- Zpracování cenových nabídek

- Evidence, příjem a výdej zboží do/z informačního systému

- Fakturace a koordinace prodeje

- Vyhodnocování měsíčních statistik nákupů/prodejů

- Administrativní činnost

Nabízíme:

- Mzda po zaučení 25.000 - 40.000 Kč

- Příspěvek na stravování

- Firemní vzdělávání (např. angličtina)

- Firemní PC a mobil

- Perspektiva stabilního a dlouhodobého zaměstnání na dobu neurčitou

- Práce v mladém kolektivu

- Nástup od 1. března 2021 (předpokládaný termín osobních pohovorů 18.- 22.2.)

Požadujeme

- VŠ vzdělání

- Pokročilá znalost AJ pro komunikaci se zahraničními klienty (pohovor bude veden v AJ)

- Výborná znalost práce na PC (MS Office), pokročilá znalost Excelu (práce s kontingenčními tabulkami, funkcemi, filtry)

- Obchodní duch, logické myšlení, komunikativnost, preciznost

- Základní znalost fakturace a obchodních činností

- Praxe v nákupu výhodou, případně znalost informačního systému Lekis, Mediox výhodou

V případě, že Vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis na e-mail.

Společnost
Czechiapharm Group, s.r.o.
Adresa
Krnovská 151/63, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel