Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Linux Administrátor

Hledáme pro našeho klienta Linux administrátora, který bude součástí týmu IT infrastruktury a bude mít na starosti podporu a servis Linux serverů. Pokud hledáte zajímavou výzvu a práci, ve které se budete moci dále rozvíjet a zároveň máte zkušenosti s technologiemi uvedenými níže, zašlete nám své CV.

Náplň práce:

· Administrace, podpora a servis Linux serverů

· Spolupráce s dalšími týmy na zajímavých projektech

· Zapojení do inovací a práce s novými technologiemi, jako Cloud, Kubernetes, Docker Swarm, atd.

· Občasné on-call služby

Co byste měl mít:

· Zkušenost s administrací Linux severů

· Zkušenost s platformami Puppet, SaltStack, nebo Ansible

· Schopnost skriptovat v Bash/Python

· Pokročilá znalost virtualizací – např. VMware

· Zkušenost s cloudovými technologiemi, Docker containers a Atlassian je velké plus

· Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Náš klient nabízí:

· Krásné kanceláře v centru Brna

· Benefitní balíček - 5 týdnů dovolené, 2 sick days, 100 Kč stravenky.

· Cafeteria benefity

· Teambuilding

· Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání

· Home Office

· Mentoring program

· Zahraniční pracovní cesty

Místo pracoviště: Brno
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší

Barbora Štulajterová, REED – Accountancy & Finance & Technology
+420 607 005 512; barbora.stulajterovaATreedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Barbora Štulajterová
(+420) 607 005 512
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.