Proč se stát součástí našeho týmu?

• TDK Electronics s.r.o.je významný výrobce feritových jader a keramických pozistorů.
• Již 20 let jsme spolehlivým a stabilním zaměstnavatelem v ČR.
• Náš závod je umístěn v nádherném prostředí v podhůří Hrubého Jeseníku.

Aplikační inženýr vývoje

Hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Aplikační inženýr/-ka vývoje pozistorů!

Co Vás čeká?

* Vývoj PTC termistorů pro specifické aplikace

* Řízení samostatných vývojových a aplikačních projektů

* Komunikace s klíčovými zákazníky

* Úprava a aktualizace dokumentace

* Provádění experimentů, příprava a vzorků, zavádění nových výrobků do výroby

Co požadujeme?

* VŠ - elektrotechnického, materiálového, strojírenského směru

* Aj plynulý projev, denní komunikace slovem i písmem

* Znalost elektro - obvody

* Zaujetí pro daný obor, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu

* Systémový přístup k práci, logické uvažování

Co oceníme?

* Praxi v nadnárodní společnosti v oblasti automotive

* Znalost ISO 16949 a APQP

* Široký rozhled, společenskou a vyzrálou osobnost

Co Vám umožníme?

* realizaci vlastních myšlenek, nových výrobků

* cestování v rámci zaškolení a následně služebních cest k zákazníkům po celém světě

* profesní a vědecký rozvoj

Jaké benefity Vám nabídneme?

* zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta

* spolupráci na projektech s kolegy ze zahraničí

* pružnou pracovní dobu 7,5h + 0,5h na oběd (flexibilní příchody a odchody)

* dovolenou 25 dnů

* kurzy angličtiny zdarma

* a další benefity jako multiSport kartu za 400 Kč/měsíc, neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc, příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc, příspěvek na fotbal, futsal, tenis a jógu s kolegy po práci...

Společnost
TDK Electronics s.r.o.
Adresa
Feritová 2945/1, Šumperk
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Project Manager, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TDK Electronics s.r.o., Kateřina Vicianová
583 360 315
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.