GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

DevOps Infrastructure engineer

Do IT týmu společnosti, se kterou vedeme dlouhodobou spolupráci a která má velmi pozitivní zpětnou vazbu od zaměstnanců, hledáme kandidáta / kandidátku na pozici DevOps Infrastructure engineer.

V rámci této pozice budete mít na starosti servery v rámci 3 zemí, terabajtové databáze a časem nový vlastní cloud.

Veškerá tato infrastruktura potřebuje nejen údržbu, ale především ji budete tvořit, navrhovat a vyvíjet. A při tom velmi úzce spolupracovat s vývojáři, kteří na této infrastruktuře provozují své služby.

Najdete zde i skvělý work-life balance, homeoffice dle domluvy a důraz na odvedenou práci a výsledky, ne na hodiny prosezené v kanceláři.

Náplň práce:

- Správa, návrh a oživování infrastruktury (2 DC, 3 racky, Ubuntu, ≈ 60 serverů, > 4 TB RAM, hromada jader)

- Návrh, tvorba a správa Kubernetes clusterů

- Správa databáz – MySQL (percona, galera, …), redis, Elastic Search

- Rozšiřování, údržba a monitoringu infrastruktury a služeb na ní, síťování

- Správa HW v datacentrech

- Pomáhat vývojářům hledat bottlenecky v jejich aplikacích

- Výstavba a správa interního mini-cloudu

- Vývoj infrastrukturních aplikací a toolů

Kvalifikační požadavky:

- Zkušenosti s administrací infrastruktury

- Přehled v oblasti Linux kontejnerů, databází a síťování

- Zkušenosti s automatizací infrastruktury (Puppet, Ansible, Terraform, …)

- Znalost Docker, Kubernetes, Ceph, MySQL, Elastic Search

- Nadšení pro nové technologie

- Programátorské schopnosti (Python, golang)

- Přehled a zkušenosti s administrací webové aplikace

- Komunikační dovednosti a ochota pracovat s lidmi

- Schopnost a ochota neustále se vzdělávat a učit novému

Nabízíme:

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích

- Práce s novými technologiemi

- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady

- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti

- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou

- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví

- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek

- Benefitní systém Cafeteria

- Relaxační cvičení na pracovišti

- Výuka angličtiny

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura