Společnost Dentamed (ČR), spol. s r.o., vedoucí firma v oblasti distribuce stomatologických potřeb, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Obchodního poradce.

Je čas na změnu? Máte blízko k obchodu a chcete naplno využít svůj potenciál?
Je Vám trh se stomatologickými produkty známý?
Uvažujete pozitivně a víte stejně dobře jako my, že zákazník je vždy na prvním místě?
Pak možná právě Vás hledáme do našeho Dentamedího týmu :)

Náplň práce:

Návštěvy stomatologů ve svěřěném regionu

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabídka a zajištění objednávek materiálů, přístrojů a služeb

Vzdělávání se v oboru stomatologie

Účast na firemních školeních a kongresech

Reprezentace firmy Dentamed (ČR),s.r.o.

Požadujeme:

Ukončené SŠ/VŠ vzdělání

Vzdělání v oboru zubní sestřička, hygienistka nebo zubní technik výhodou

Chuť učit se nové věci a rozvíjet se

Dobré komunikační a obchodní dovednosti

Odpovědnost a samostatnost

Řidičský průkaz sk. „B“

Bydliště v daném regionu

Nabízíme:

Zázemí úspěšné a zavedené společnosti ve stabilním odvětví

Velkou profesní podporu od kolegů

Školení v ČR i zahraničí

Motivační ohodnocení

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Flexibilní pracovní dobu

Dovolenou 5 týdnů, 2 dny zdravotního volna

Auto (i pro soukromé účely)

Mobilní telefon, tablet

Balíček firemních benefitů

Společnost
Dentamed (ČR), spol. s r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel