Počátky lužecké firmy sahají zpět až do roku 1962, kdy byl založen výrobní závod PREFA Lužec nad Vltavou, jakou součást podniku Prefa Hýskov. Od roku 1973 byl závod místem výroby železobetonových tybinků pro výstavbu pražského metra. Od roku 1994 se stal hlavním produktem nově vzniklé společnosti BETONIKA plus s.r.o. kompletní sortiment betonových a železobetonových dílců pro kanalizační a dopravní sítě. V rámci fúze se sesterskou společností PREFA Grygov a.s. došlo v roce 2020 k restrukturalizaci a přejmenování společnosti na CS-BETON Prefa s.r.o.

Aktuálně se závod Lužec věnuje především výrobě šachtových skruží, šachtových den, betonových a železobetonových trub a jímek. V roce 2020 byl výrobní program rozšířen o silniční panely, rámové propusti, odlučovače lehkých kapalin a vyrovnávací prstence.

Mistr údržby

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici „Mistr údržby". Náplní práce této pozice je:

odpovědnost za technický provoz jednotlivých obráběcích center, strojů a zařízení - dílen údržby
podílení se na přípravě a zajišťování plánu odstávky pro preventivní a pravidelné prohlídky a údržbu
podílení se na zajištění plánu údržby
vedení a úkolování zaměstnanců údržby
Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

SŠ/VŠ vzdělání- specializace strojní, popř. elektrotechnická
praxi v oblasti údržby min. 3 roky
praxi s vedením cca 10 pracovníků
uživatelskou znalost MS Office
organizační schopnosti
flexibilitu, odolnost vůči stresu, logické myšlení
důležitá je také samostatnost, spolehlivost
měl/a byste být člověk komunikativní, odolný, nekonfliktní

Výhodou bude, pokud budete umět:

zkušenosti s řízením VZV
svářečské zkoušky
zkušenosti s obsluhou CNC center
znalosti v oblasti obrábění kovů

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:

jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti
motivačním ohodnocením
roční odměnou
prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí
závodní dotovanou stravou
možností sebezdokonalování se
Nástup možný ihned!

Společnost
CS-BETON s.r.o.
Adresa
V Zanikadlech 260, Lužec nad Vltavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 47 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.