Máte zkušenosti v oblasti zemědělství a zároveň Vás baví prodej a komunikace s lidmi?

Přidejte se k našemu týmu obchodních zástupců, kteří vědí, jak poradit či pomoci malým farmářům i velkým zemědělským družstvům.

Náplň práce:
– prodeje v oblasti osiv, hnojiv a pesticidů
– nákup zemědělských komodit
– péče o stávající zákazníky
– rozšiřování okruhu našich zákazníků
– práce v interním IS

Požadujeme:
předchozí praxe v oboru podmínkou
– odborné vzdělání zemědělského směru podmínkou
– ŘP skupiny B, aktivní řidič
– vysoké pracovní nasazení
– komunikativnost, flexibilita
– znalost práce na PC

Nabízíme:
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zajímavé platové ohodnocení
– 13. plat, roční bonus, bonus z výsledku
– možnost dalšího profesního vzdělávání a seberealizace
– stravenky
– týden dovolené navíc
– firemní automobil i pro soukromé účely

Pracoviště:
Střední Čechy, Východní Čechy

Nástup: IHNED

Společnost
RWA Czechia, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RWA Czechia s.r.o., Martina Kočárníková