Jste manuálně zručný? Zodpovědnost a samostatnost je pro Vás samozřejmostí? Máte praxi na obdobné pozici? Sháníte zaměstnání na plný úvazek?

Tak právě Vás hledáme na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro region do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

Pokud rádi pracujete v přátelské atmosféře s týmovým duchem, tak jste tím správným uchazečem pro nás.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost (v oborech topenář, plynař, instalatér apod.)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Časová flexibilita
  • Vyhláška 50
  • ŘP sk. B
  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Ochota učit se nové věci
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • Technická správa svěřených budov v regionu
  • Drobné opravy a zednické práce
  • Výmalba prostor
  • Údržba okolí budovy (zametání, úklid sněhu, sekání trávy)
  • Zajištění pořádku v objektu
  • Obsluha plynových kotelen (po zaškolení)

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Práci ve stabilní národní společnosti
  • Zajištění proškolení na obsluhu jednotlivých zařízení
  • Možnost práce na IČ

- POZOR - místo pracoviště je pouze sídlo naší firmy. Místem výkonu práce je celý svěřený region (na výběr několik možností dle bydliště) - aktuálně severní Morava (např. Ostrava, Frýdek-Místek), severní Čechy (např. Ústí n. L., Děčín, Litoměřice), střední Čechy, jižní Čechy (Písek, Strakonice).

Nástup možný dohodou.

Pro zařazení do výběrového řízení zasílejte své životopisy.

Společnost
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
U Mostu 1867/2, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Stavebnictví a reality, Domovník/správce objektu, Technik ve stavebnictví, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o., Eva Šotkovská